PX24m IP - Sayısal Hibrit PBX

PX24m SAYISAL IP TELEFON SANTRALLARI
  
4 Dış Hat-4 Sayısal-48 analog Abone
 • Caller ID`li aboneler
 • Caller ID algılayan dış hatlar
 • Sabit telefonlar için SMS kısa mesaj desteği
 • Sayısal aboneler
 • IP dış hatlar
 • IP aboneler (Kablolu / Wi-Fi / Dect)
 • Tek sistemde hem H.323 hem de SIP 
 • VoIP çağrılar için AES256 kriptolama
 • DVR (Ses Kayıt Donanımı)
 • Kişisel görüşme (konuşma) kaydı
 • Otomatik görüşme (konuşma) kaydı
 • Robot operatör
 • Sesli posta (Voice Mail)
 • Yüzlerce abone özelliği
 • CTI, PC-konsol, Raporlama yazılımları
 • LCR (ekonomik operatörü otomatik seçim özelliği)
 • WEB üzerinden erişim
 • Web den ücretsiz arama
ve ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN PX24 TELEFON SANTRALLARI…

PX24m ZORU SEVER
       Hem ekonomik bir telefon santralım olsun, hem de bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarımı tam olarak karşılasın diyenlerden misiniz? PX24m telefon santrallarını tanıdıkça daha çok seveceksiniz.
       4 analog dış hat, 4 sayısal abone, 48 analog abone, SIP ve H.323 dış hat (tranking) özelliği, yüzlerce SIP ve H.323 telefona destek verebilme kabiliyeti, Telesis xSIP protokol desteği ile PX24m
SİZE ÖZEL
       PX24m size özel telefon santralına dönüştürün. Kredili aboneler tanımlayın. Çevir sesi, çalma ve diğer tonların frekans ve seviyelerini siz belirleyin. Yüzlerce abone özelliğini dilediğiniz kullanıcılar için açın yada kapatın. İstediğiniz zaman dilimlerinde seçtiğiniz kullanıcıların görüşmelerine tam kısıtlama ya da süre kısıtlaması getirin. Görüşmelerin detaylı kayıtlarını tutun. İsterseniz, WEB tarayıcınız (Internet Explorer, Mozilla FireFox v.b.) üzerinden telefon santralınıza erişin, kriterlerinizi değiştirin.

ENTEGRE SAYISAL SES KAYDEDİCİ
100 saatten başlayarak dilediğinizce artırılabilen Sayısal Ses Kayıt (DVR) donanımının getirdiği konfor ve kolaylık ile tanışın.

       Farklı senaryolarda, Otomatik çağrı yönlendirme (ACD yada Robot Operatör) uygulamanızı yaratın. İsterseniz Telesis PX24m telefon santralınız, arayan numarayı analiz ederek otomatik olarak seçtiğiniz dilde karşılama mesajını okusun. Örnek olarak, Almanya`dan gelen çağrıyı santralınız Almanca, İngiltere`den gelen bir çağrıyı ise İngilizce karşılasın. Santralınızda ISDN hatları kullandığınızda, arayanı ücretlendirtmeden karşılama mesajını okutun. Mesajla karşılanan çağrı istenen aboneye otomatik olarak yönlendirilsin, ve de bu abonelere sesli mesaj bırakılabilsin. Santral abonlerinin mesaj kutularının kotasını ya da toplam kayıt süresini siz belirleyin.

       Görüşme esnasında konuşmayı dilerseniz iki yönlü, hem kendinizin hem de görüştüğünüz tarafı, kaydedin. Bırakılan sesli mesajları ve yaptığınız görüşmenin ses kaydını bilgisayarınıza indirin.

       Çağrı Merkezi, sağlık ve güvenlik, hava-deniz-demiryolu trafik kontrol ve benzeri uygulamalarınızda, eğer konuşma kayıtlarını almak isterseniz, harici çözümler (dışarıdan bağlanan ek maliyetli ve güvenilirliği şüpheli) yerine PX24m telefon santrallarının tümleşik Sayısal Ses Kayıt donanımını kullanın. Sayısal Ses Kayıt donanımının lisanla açılabilen Xymphony özellikleri ile belirlenen portlardaki konuşmaları otomatik olarak iki yönlü kaydedin.

İNTERNET PROTOKOLÜ CAMBAZI
       Internet protokolü üzerinden uzak aramalarınızı VoIP çağrılar ile yapın. Ya da santralınıza dilediğiniz sayıda VoIP ve Wi-fi VoIP telefonu bağlayın. PX24u, aynı anda H.323 ve SIP protokol desteği, entegre H.323 gatekeeper, SIP registrar, G.711, G.723, G.729 kodekleri, yankı engelleyicisi, AES256 kriptolaması ile size konforlu ve güvenli VoIP görüşmeleri sunsun. XCom API istemcisi ile CTI uygulamanızı lokal şebekenizde çalıştırın.

       Internet üzerinden taşınan ses için kalite ve konfordan ödün vermeyin, alışkanlıklarınızdan vazgeçmeyin. Bu nedenle, Telesis PX24m telefon santrallarının VoIP için farklı kodek seçenekleri ve de yankı engelleyicileri ile tanışın.  VoIP teknolojisini entegre ve de üstün Xymphony işletim sisteminin tam kontrolünde kullanan Telesis PX24m telefon santralları, yüzlerce kullanıcı özelliğini VoIP çağrılarınız için de geçerli kılsın.       Telesis PX24m telefon santralları ile farklı analog ya da sayısal arayüzlerden IP yönüne doğru çağrılar oluşturun ya da IP yönünden gelen çağrıları bu arayüzlerde sonlandırın. İsterseniz H.323, isterseniz SIP standardında VoIP telefonları santralınıza bağlayın. Wi-Fi destekli cep telefonunuz kablosuz internetin olduğu her yerde santralın bir dahili abonesi olsun.

       Dilerseniz geniş bilgi ekranı, onlarca tuşu ve de pek çok kullanım özelliği ile donatılmış Telesis XPhone IP (VoIP) Softphone size hızlı ve kolay VoIP iletişimi sunsun. XPhone ile internet erişiminin olduğu her noktada güvenlik duvarı, NAT v.b. engelleri aşın ve de Telesis PX24m telefon santralına kayıt olun. Santralınızın dış ve iç hatlarının durumlarını gözleyin (çalıyor, meşgul v.b.), isterseniz görüşmelerinizi kaydedin. Yada VoIP için ITS821 IP telefonu tercih edin.


       Tüm bu işlemleri, telefon santralınızın gelişmiş yönatama tabloları kullanarak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolaylıkla yapın. VoIP çağrılar için alternatif yönler tanımlayın. IP üzerinden alınan caller ID ya da arayan numara bilgilerini,  caller ID`li ya da sayısal abone telefonlarına aktarın. VoIP çağrılar için de, geleneksel çağrılarda olduğu gibi gerçek zamanlı görüşme kayıtları oluşturun.

VOIP ÇAĞRILARDA KRİPTOLAMA
       İnternet ortamının, geleneksel şebekeye göre ataklara ve dinlemeye daha açık bir ortam olduğunun farkındasınız. İnternet üzerinde dolaşan paketlerin geçeceği yol ve bu yol üzerinde olası engellerden de çekiniyorsunuz. Görüşmelerinizin herhangi biri tarafından kolaylıkla dinlenebileceği kuşkusunu taşıyorsunuz. Telesis PX24m telefon santrallarının üstün kriptolama özelliği sayesinde bu kuşkularınızdan kurtulun. Telesis PX24 ve diğer Telesis ürünleri ile oluşturacağınız VoIP şebekede şu an standartları konmuş ve de en gelişmiş kriptolama tekniklerden biri olan AES256`yı kullanın. Tüm ses paketleri AES256 ile kriptolansın. Telesis PX24, kripto anahtarlarını çok güvenli Diffie-Hellman algoritması ile değiştokuş etsin. Dahası bu değiştokuş esnasında bir de gelişmiş kimlik doğrulama algoritmaları kullansın. Konuşmalarınızı gönül rahatlığıyla yapın.


48 VOLT İLE BESLENEN ANALOG ABONE HATLARI
       PX24u telefon santrallarının standart 48 volt abone beslemesi ile beklenmedik sürprizlerden kaçının. PX24m telefon santrallarında analog aboneler, Türk Telekom santralları ve diğer büyük kapasite santrallarda olduğu gibi standart 48 volt ile beslenirler. Bu nedenlerdir ki:

       PX24m abonelerinin çevrim direnci çok yüksektir (3000ohm). Uzak mesafedeki telefonları sorunsuz çalıştırır
Hangi model olursa olsun, standart Caller ID telefonlarda arayan numaranın gösterilebilmesine olanak sağlar
ÇAĞRI RAPORLAMA
       Raporlama programı XPort ile görüşme ve istatistik raporları alın. Internet erişiminin olduğu, Dünya`nın herhangi bir yerinden ve de herhangi bir IP numarasından santralınıza bağlanarak detaylı ya da özet görüşme bilgilerine ulaşın. Raporlama için kullanıcılar tanımlayın. Internet üzerinden güvenli erişim için farklı yetkiler ve de şifreler tanımlayın. Tüm raporlama işlemlerini menülü ve görsel komutlar ile kolaylıkla gerçekleştirin.


CTI UYGULAMALARI
       XCom API istemcisi yada diğer uyumlu istemcileri kullanarak konforunuza konfor katın. Masanızdaki telefona gelen çağrı, aynı anda ekranınızda daha detaylı bilgilerle görünsün. Bilgisayarınızda oluşturacağınız rehberleri kullanarak hızlı aramalar yapın. Çağrı tutma, aktarma, sesli mesajlarınıza ulaşma, konferans ve benzeri özellikleri bilgisayarınızdan kolaylıkla yapın. Kişisel görüşmelerinizin ses kayıtlarını yapın ve bu kayıtları isterseniz bilgisayarınıza aktarın. Santralınızdaki abone telefonlarının ve de dış hatların meşguliyet durumlarını ekranınızdan görsel takip edin. Bilgisayarınızdaki API istemcisini programlayın, otomatik olarak istenen numarayı sizin için arasın ve istediğiniz aboneye otomatik olarak aktarsın.


ULUSLARARASI STANDARTLAR
       Telesis PX24m telefon santralınızı özgür bırakın. Onlarca sinyalleşme ve protokol desteğine kadar Uluslararası Standartlara tam bir uyum gösteren Santralınıza dileğiniz marka ya da model, bu standartlar ile uyumlu:

 • Arayan numarayı gösteren (Caller ID) telefonları
 • Mesaj destekli arayan numarayı gösteren telefonları
 • Euro ISDN telefon, fax yada modemleri
 • ISDN video-konferans cihazlarını
 • H.323 VoIP telefonları
 • SIP VoIP telefonları
 • H.323, SIP Wi-fi VoIP telefonları
 • IP, yada geleneksel DECT sistemlerini 
Ve diğer çevresel ürünleri
bağlayın.

       İşletmeniz geliştikçe, yeni Telesis çevresel ürünleri yada uluslarası standartlara uygun diğer ürünler ile iletişim sisteminizi zenginleştirin. Telesis PX24m telefon santralların üstün işletim sistemi Xymphony`nin yeni sürümlerini kolaylıkla santralınıza yükleyin, yeni teknolojileri takip edin.

GELİŞMİŞ SAYISAL TELEFON SETLERİ
       Telesis telefon santralları için özel tasarlanmış DTS821 sayısal telefon setleri ile konforunuza konfor katın. DTS821 telefon setlerinin geniş LCD ekranı, 62 adet tuşu, tuş aydınlatma ve benzeri özellikleri ile masaüstünüzü zenginleştirin. Rehberden arama, tek tuşla arama, aranan ve arayan numaraları izleme, kayıp çağrıları izleme, meşguliyet durumlarını izleme, çağrı park etme, transfer, konferans, kulaklık ve mikrofon ile kullanım gibi pek çok kullanım özelliği ile verimliliğinizi artırın. İsterseniz, görüşme esnasında tek bir tuşa basarak kişisel görüşmenizin ses kaydını yapın. Görüşme kayıtlarınızı ve bırakılan sesli mesajlarınızı kolaylıkla dinleyin.

Fiziksel bağlantının iki tel üzerinden yapılması sayesinde mevcut kablo altyapınızı kullanın.


PX24m İP-Sayısal Hibrit PBX                   4 Dış hat - 4 Sayısal - 48 Analog Abone             

                   Ana Sayfa
            
             Ürünler
     
         Firmamız
        
      İletişim
Çözümler
            
       Çalışmalar
     
             Ulaşım
        
                 İndir Kullan